banner

Ilona Waskan

Adwokat i właściciel kancelarii adwokackiej, którą prowadzi od 2012 r.
Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w licznych procesach sądowych.

Stawiam sobie za cel zapewnienie rzetelnej pomocy w rozwiązaniu każdego problemu prawnego. 

Charakteryzuje mnie zaangażowanie w powierzone sprawy oraz profesjonalne i po prostu uczciwe podejście do Klienta.

 Współpracując z moją kancelarią możecie być Państwo pewni, że na każdym etapie postępowania o Państwa sprawy dba profesjonalny i doświadczony adwokat.

Prywatnie jestem żona i matką dwóch synów. Jestem wielbicielką podróży, gotowania i dobrego jedzenia. Pasjonuję się również ogrodnictwem.


WARTOŚCI KANCELARII

Zaangażowanie

Wiem że dla każdego mojego Klienta jego sprawa jest najważniejsza, dlatego do każdej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Bezkompromisowo kieruję się dobrem moich klientów.

Drobiazgowość i komunikatywność

Dbam o najmniejszy detal oraz przykładam wagę do szczegółów. Wiem, że czasami drobna rzecz decyduje o wygranej sprawie. Na bieżąco informuję moich Klientów o postępach w sprawie oraz zapewniam stały dostęp do akt sprawy.

Dyspozycyjność

Pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały czas. Zawsze odbieram telefon, ewentualnie niezwłocznie oddzwaniam.

Transparentność rozliczenia

Cenię sobie klarowność, dlatego na samym początku współpracy, przed podpisaniem umowy, wybieram z moimi Klientami konkretną formę rozliczenia.

Dyskrecja i etyka

Gwarantuję dyskrecję i bezpieczeństwo w zakresie powierzanych mi informacji. Kieruję się zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu.

Wysoki standard usług

Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
10-letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, rozwodów, o podział majątku, spraw nietrzeźwych kierowców oraz pozostałych przestępstw drogowych oraz wielu innych spraw oraz kilkaset przeprowadzonych postępowań.

W prawie praktyka ma szczególne znaczenie, bowiem jak mówi przysłowie „dobry prawnik zna przepisy, a najlepszy salę sądową”.